Welkom Vai

Welkom Vai

Welkom Vai 863 648 K.V. SCO

We hebben opnieuw een nieuwe aanmelding dankzij onze unieke “lid maakt lid” actie. Vive de Vries, een enthousiaste speler uit de F1 van afgelopen seizoen, heeft onlangs Vai Plat enthousiast gemaakt voor onze mooie sport.

Vai heeft een aantal proeftrainingen gevolgd en was meteen enthousiast over korfbal en onze vereniging. Op de foto zie je hoe de dames veel lol hebben samen. We hopen natuurlijk dat ze dit plezier straks ook op het korfbalveld zullen ervaren.

Als dank voor haar inzet heeft Vive een korfbal en een cadeaubon gekregen. Vai is niet met lege handen naar huis gegaan; zij heeft een prachtige Dopper ontvangen, gesponsord door European Aerosols, onze hoofdsponsor, en een bon voor een gratis ijsje bij Barr-iis.

Wil jij na de zomer ook gaan korfballen? Neem dan snel contact met ons op via sporten@kvsco.nl. Bij SCO kun je altijd vier keer gratis meetrainen om te ontdekken of korfbal ook jouw sport is.

Wij wensen Vai veel korfbalplezier toe bij SCO en hopen dat ze een geweldige tijd bij onze vereniging zal hebben!