Welkom bij SCO, Sem!

Welkom bij SCO, Sem!

Welkom bij SCO, Sem! 863 648 K.V. SCO
Bij SCO hebben we een ‘Lid Maakt Lid’ actie! Met die actie in gedachten heeft Max Mettes, die vorig seizoen in de F3 speelde, zijn vriend Sem de Boer aangemeld als nieuw lid. Beide jongens zullen dit komende seizoen korfballen in de E’s.

Opmerkelijk genoeg is dit de tweede keer dat Max iemand heeft overtuigd om lid te worden van SCO. Om Max te bedanken voor zijn inzet, heeft hij een cadeaubon ontvangen. Een bal was deze keer niet nodig, want daar heeft hij er inmiddels genoeg van!

Ook voor Sem was er een warm welkom met leuke verrassingen. Hij heeft een stijlvolle SCO-dopper gekregen en een bon voor een heerlijk ijsje bij Barr-iss, zodat hij meteen de gezelligheid van onze vereniging kan ervaren.

Wij zijn trots op onze leden die zich inzetten om onze vereniging te laten groeien. Voor vragen of meer informatie over de ‘Lid Maakt Lid’ actie kan je contact opnemen via sporten@kvsco.nl .