Contactpersonen

Commissie Topkorfbal
Jelmer Postma
Email: topkorfbal@kvsco.nl

Teammanager SCO 1 en SCO 2
Marit van den Boogert
E-mail: teammanager@kvsco.nl

Commissie Wedstrijd- en Breedtekorfbal
Evert Frieswijk
E-mail: ctz@kvsco.nl

Commissie Wedstrijdzaken Senioren
Sonja Mulder
Telefoon: 06 – 23 79 97 80
E-mail: sonja_mulder_11@hotmail.com

Commissie Wedstrijdzaken A-, B-, en C- jeugd
Reint Oostra
Telefoon: 0561 – 612901
E-mail: oostra.reint@gmail.com

Commissie Wedstrijdzaken D- jeugd
Anita Veenema
E-mail: atveenema@hotmail.com

Commissie Wedstrijdzaken E- en F-jeugd
Alien Veenstra
E-mail: alienveenstra@hotmail.com

Ledenadministratie | Michel de Lang
E-mail: wedstrijdsecretariaat@kvsco.nl

Commissie Ledenwerving en behoud
Roland Oostra
E-mail: sporten@kvsco.nl

Commissie Scheidsrechterszaken
Reint Oostra
E-mail: oostra.reint@gmail.com

Kangoeroeklup
Astrid Stelma
E-mail: sporten@kvsco.nl

Reuzenpanda’s
Astrid Stelma
E-mail: sporten@kvsco.nl

Sponsorcommissie
Henk Jan Bakker
E-mail: sponsoring@kvsco.nl

Communicatiecommissie
Jan Bouwman
Telefoon: 06 – 28 95 39 10
E-mail: communicatie@kvsco.nl

Wedstrijdexpres
Henk Koelma
E-mail: joke.stellingwerf@hetnet.nl

Financiële zaken
Stefan Postma
E-mail: penningmeester@kvsco.nl

Beheerscommissie
Henk de Lang
E-mail: h.de.lang@hetnet.nl

Kantinecommissie
Sander Diever
E-mail: kantine.sco@gmail.com

Kledingcommissie
Anneke Brand
E-mail: kleding@kvsco.nl

Vertrouwenspersoon
Anita Veenema
E-mail: vertrouwenspersoon@kvsco.nl

SportAnders
Roland Oostra
E-mail: sporten@kvsco.nl