Contactpersonen

Commissie Topkorfbal
Menno de vries
Email: topkorfbal@kvsco.nl

Teammanager SCO 1 en SCO 2
Johanna Posseth
E-mail: johannaposseth@hotmail.com

Commissie Wedstrijd- en Breedtekorfbal
Evert Frieswijk
E-mail: ctz@kvsco.nl

Commissie Wedstrijdzaken Senioren
Sonja Mulder
Telefoon: 06 – 23 79 97 80
E-mail: sonja_mulder_11@hotmail.com

Commissie Wedstrijdzaken A-, B-, en D- jeugd
Reint Oostra
Telefoon: 0561 – 612901
E-mail: oostra.reint@gmail.com

Commissie Wedstrijdzaken C- jeugd
Anita Veenema
E-mail: atveenema@hotmail.com

Commissie Wedstrijdzaken E- en F-jeugd
Alien Veenstra
E-mail: alienveenstra@hotmail.com

Ledenadministratie | Michel de Lang
E-mail: wedstrijdsecretariaat@kvsco.nl

Commissie Ledenwerving en behoud
Roland Oostra
E-mail: sporten@kvsco.nl

Commissie Scheidsrechterszaken
Reint Oostra
E-mail: oostra.reint@gmail.com

Kangoeroeklup
Evert Frieswijk en Roland Oostra
E-mail: sporten@kvsco.nl

Reuzenpanda’s
Evert Frieswijk en Roland Oostra
E-mail: sporten@kvsco.nl

Sponsorcommissie
Arne Strampel
E-mail: sponsoring@kvsco.nl

Communicatiecommissie
Jan Bouwman
E-mail: communicatie@kvsco.nl

Wedstrijdexpres
Coniek Meijer
E-mail: kvsco-onlinenieuwsbrief@ziggo.nl

Financiële zaken
Roland Douma
E-mail: penningmeester@kvsco.nl

Beheerscommissie
Henk de Lang
E-mail: h.de.lang@hetnet.nl

Kantinecommissie
Martijn Koopman / Nick Droste
E-mail: kantine.sco@gmail.com

Kledingcommissie
Anneke Brand
E-mail: kleding@kvsco.nl

Vertrouwenspersoon
Anita Veenema
E-mail: vertrouwenspersoon@kvsco.nl

SportAnders
Roland Oostra
E-mail: sporten@kvsco.nl