Vaye spreekt op school over korfbal en SCO

Vaye spreekt op school over korfbal en SCO

Vaye spreekt op school over korfbal en SCO 863 648 K.V. SCO

We zijn trots op onze jonge leden, vooral wanneer ze hun passie voor korfbal delen met anderen. Een prachtig voorbeeld hiervan is Vaye, die speelt in de SCO/European Aerosols E2 en in groep 5 zit op OBS Tuindorp. Vaye heeft een spreekbeurt gehouden over korfbal en onze vereniging, SCO.

Met een tas vol korfbalspullen maakte Vaye een goede indruk op haar klasgenoten. Ze had niet alleen een boeiende presentatie voorbereid, maar ook flyers meegenomen met de boodschap “Word lid”, die ze enthousiast uitdeelde aan haar klas.

Hoewel Vaye nog geen cijfer heeft ontvangen, kreeg ze al wel waardevolle feedback in de vorm van tips en tops. Haar grootste top was dat ze zoveel leuke spullen van korfbal had meegenomen, wat haar presentatie extra levendig en interessant maakte.

Bij SCO zijn we ontzettend trots op Vaye’s inzet en enthousiasme. Het is geweldig om te zien hoe onze jeugdleden de korfbalsport en de vereniging promoten.