Doe mee en WIN met de geweldige ledenactie bij KV SCO!

Doe mee en WIN met de geweldige ledenactie bij KV SCO!

Doe mee en WIN met de geweldige ledenactie bij KV SCO! 863 648 K.V. SCO

Bewegen is niet alleen gezond, maar het wordt ook zoveel leuker wanneer je het samen doet. En wat is er nu gezelliger dan sporten bij KV SCO? Wij willen ervoor zorgen dat iedereen de kans krijgt om van onze club te genieten, maar daar hebben we jouw hulp bij nodig!

Wat houdt deze ledenactie in?
Het is simpel: nieuwe leden kunnen zich aanmelden via onze speciale actiepagina. En hier komt het leuke gedeelte: jij kunt ons helpen! Deel de actiepagina met je familie, vrienden, buren, collega’s en iedereen die je maar kent. Als iemand zich aanmeldt via jou, maken jullie allebei kans op fantastische prijzen.

Wat kun je winnen?
Kinderen die zich aanmelden via de actiepagina ontvangen een trendy Dopper-fles! Kinderen die iemand anders aanmelden die lid wordt, krijgen een bal en een cadeaubon. Dubbele pret!

Deze ledenactie duurt vier weken
Samen met al onze huidige leden hopen we in deze periode zoveel mogelijk nieuwe leden te verwelkomen. We geloven dat KV SCO een geweldige plek is om te sporten, plezier te hebben en nieuwe vriendschappen te sluiten.

Laten we samen in actie komen. Doe mee en verspreid deze ledenactie om onze club te laten groeien!

Aanmelden en meer informatie: https://www.ledenactie.nl/kvsco