CLINIC & OUDERBIJEENKOMST

CLINIC & OUDERBIJEENKOMST

CLINIC & OUDERBIJEENKOMST 863 648 K.V. SCO

Zondagochtend 12 januari (F- t/m D jeugd)
k.v. SCO nodigt de jeugdteams F t/m D en hun ouders / verzorgers graag uit voor de clinic – ouderochtend op zondag 12 januari a.s. in de Steense. Terwijl de kinderen deelnemen aan de clinic, betrekken en informeren wij de ouders over het reilen en zeilen van onze vereniging. Hoe is onze vereniging georganiseerd? wat doen de commissies voor de jeugd? Waar kan ik terecht met vragen? Op welke manier worden teamindelingen gemaakt? Enkele voorbeelden van vragen waarvan de antwoorden in deze presentatie naar voren komen.

Daarnaast presenteren wij deze ochtend Fysio Wolvega als onze nieuwe sponsor. Tijdens deze ochtend geeft Fysio Wolvega ook een informatieve presentatie aan ouders over sport en blessures bij de jeugd.

Uiteraard is er ook voldoende gelegenheid voor het stellen van vragen. We verwelkomen u graag op 12 januari as. in de Sporthal de Steense in Wolvega.  De koffie en thee staat klaar.

Programma :

  • 9.00u: Clinic F-jes, E4 en E5
  • 9.00u: Presentatie voor ouders, door SCO en Fysio Wolvega (F-jes, E4 en E5)
  • 10.00u: Presentatie polo’s Fysio Wolvega
  • 10.15u:  Oefenwedstrijden E1 t/m E3
  • 10.15u:  Clinic D1 t/m D4
  • 10.15u:  Presentatie voor ouders, door SCO en Fysio Wolvega (D-jeugd en E1 t/m E3)

26 jan. is de volgende CLINIC & OUDERBIJEENKOMST voor de ouders en spelers van de A’s t/m C’s