Samen sporten is zoveel leuker!

Samen sporten is zoveel leuker!

Samen sporten is zoveel leuker! 863 648 K.V. SCO


Opnieuw een nieuw SCO lid door ons “lid maakt lid” programma, waarbij we onze leden belonen als ze een iemand mee brengen naar onze club! Hierbij willen wij Celeste Jonker aan jullie voorstellen! (rechts op de foto). Fenne van Veen (links op de foto) speelt al in de F-jes van SCO en heeft Celeste nieuw lid gemaakt. Fenne heeft daarom als dank een cadeaukaart gekregen. Celeste ontving als nieuw lid een mooie SCO bidon, die ze prima kan gebruiken tijdens het sporten! Welkom Celeste en heel veel korfbal plezier toegewenst bij SCO!

Samen sporten is zoveel leuker! Dus we gaan gewoon door met ons lid maakt lid actieprogramma. Wil jij dit ook? Neem dan net als Fenne iemand mee naar onze club en maak ook iemand lid!! Dan ontvang ook jij van ons een cadeaubon.