SCO ontvangt tv-scherm, gesponsord door Expert Wolvega

SCO ontvangt tv-scherm, gesponsord door Expert Wolvega

SCO ontvangt tv-scherm, gesponsord door Expert Wolvega 1900 1277 K.V. SCO

Onze kantine heeft een upgrade gekregen met de ingebruikname van een gloednieuw 85 inch tv-scherm, dankzij de sponsoring van Expert Wolvega. Niels Gruter, eigenaar van Expert Wolvega geeft aan verheugd te zijn om SCO te ondersteunen en op die manier een bijdrage te leveren aan de lokale gemeenschap.

Het scherm zal niet alleen dienen voor het delen van clubinformatie, maar biedt ook de mogelijkheid voor presentaties. Het opent nieuwe mogelijkheden voor interactie en communicatie binnen onze vereniging. We zijn Expert Wolvega dan ook dankbaar voor hun steun, die bijdraagt aan de verdere ontwikkeling van onze club.”

De officiële ondertekening van de sponsorovereenkomst vond afgelopen maandag plaats (zie foto). Beiden zetten de handtekening onder een contract dat de samenwerking voor de komende vijf jaar bevestigt.

Met het nieuwe tv-scherm en de sponsorovereenkomst is SCO klaar om leden en bezoekers een nog betere ervaring te bieden.

Ondertekening SCO sponsorovereenkomst door Niels Gruter van Expert Wolvega en Arne Strampel. Foto: Lenus van der Broek