Welkom Storm!

Welkom Storm!

Welkom Storm! 863 648 K.V. SCO

Opnieuw een nieuw SCO lid, dankzij ons unieke “lid maakt lid programma”, waarbij onze leden beloond worden als ze een iemand meenemen naar onze club! Ook in Ter Idzard wonen gedreven SCO leden! Myrthe Nijenhuis (SCO E4) heeft namelijk haar vriendinnetje Storm Bijlsma lid van SCO gemaakt! Myrthe en Storm hebben hiervoor beiden hele leuke cadeaus gekregen en nu gaan ze samen in SCO E4 korfballen. Wij wensen Storm heel veel korfbalplezier toe!

Neem jij dit seizoen ook je vriendinnetje of vriendje mee naar je training van SCO/European Aerosols en wordt hij of zij lid van SCO, dan krijg jij als beloning een cadeaubon én een bal! Je vriendje of vriendinnetje krijgt als nieuw lid ook een leuk welkomst cadeau! Voor meer informatie neem je contact op via: sporten@kvsco.nl