Kom ook de spelers van SCO aanmoedigen!

Kom ook de spelers van SCO aanmoedigen!

Kom ook de spelers van SCO aanmoedigen! 863 648 K.V. SCO

Morgen, zaterdag 9 april speelt SCO 1 thuis om 20:00 uur, de eerste Play Off wedstrijd tegen AVO 1. Een belangrijke wedstrijd voor promotie en daarmee terugkeer naar de hoofdklasse. Er ligt een grote kans voor ons 1e om een plek in de hoofdklasse te heroveren.

Vlak voor deze wedstrijd, om 18:15 uur speelt SCO 3 de beslissingswedstrijd voor handhaving tegen OWK 2.

Dit zijn de laatste loodjes en dat onze spelers nu massale steun van de supporters nodig zijn, zal iedereen begrijpen. Wat zou het mooi zijn als er morgen opnieuw een grote opkomst van SCO supporters is, om onze spelers fanatiek te ondersteunen!! De supporters hebben al eerder bewezen dat de aanmoediging langs de lijn een positief effect had op de prestaties van de spelers.

Om deze wedstrijden kracht bij te zetten en daarmee te kunnen winnen, hebben wij jullie als supporters dus hard nodig. We nodigen iedereen dan ook uit om onze spelers aan te komen moedigen in de clubkleuren. Wij zorgen voor een feestelijk onthaal in de sporthal met spandoeken, slingers, trommels en vlaggen.

Wij hopen jullie morgen allemaal te mogen verwelkomen!