Kom jij ook ons 1e aanmoedigen?

Kom jij ook ons 1e aanmoedigen?

Kom jij ook ons 1e aanmoedigen? 863 648 K.V. SCO

Deze zaterdag (19 maart) speelt SCO 1 thuis tegen Amicita 1 een belangrijke wedstrijd. Een wedstrijd waar mooie punten te behalen zijn, om een goede positie in de overgangsklasse te realiseren. Na de degradatie in de periode voor de corona pandemie ligt er nu een kans voor ons 1e om opnieuw een plek in de hoofdklasse veroveren.

Zoals altijd, zijn de laatste loodjes zwaar en is er nog niets beslist. Als er al een goed moment is, dat ons 1e steun nodig heeft van de supporters, dan is het NU! Wat zou het fijn zijn als er zaterdag een grote opkomst zou zijn van SCO supporters, om onze spelers massaal te ondersteunen!! Ervaringen uit het verleden hebben laten zien, dat jouw aanmoediging een positief effect heeft op de prestaties van de spelers en dus van groot belang is.

Om deze wedstrijd dus overtuigend te kunnen winnen hebben wij jullie hulp nodig . Daarom willen we iedereen uitnodigen om onze spelers aan te komen moedigen in onze clubkleuren. Wij zorgen voor trommels en vlaggen.

Wij hopen jullie morgen allemaal te mogen verwelkomen!

Datum: zaterdag 19 maart
Locatie: Oolde Steense Wolvega
Aanvang: 20:00 uur

Foto: PEEM Media