Alle vrijwilligers bedankt!

Alle vrijwilligers bedankt!

Alle vrijwilligers bedankt! 863 648 K.V. SCO

In deze laatste week voor Kerstmis zijn een aantal ambassadeurs van de club namens SCO, persoonlijk bij onze vaste ploeg van ruim 100 vrijwilligers langs gegaan om hen een presentje aan te bieden als dank voor de niet-aflatende inzet voor de club. Ook in deze lastige tijd konden we rekenen op onze vrijwilligers en dat waarderen we als geen ander. Zij zorgden er samen voor dat er door onze leden getraind en gekorfbald kon worden (als dit mocht). Een flinke schouderklop is daarom op zijn plaats. Zonder vrijwilligers geen korfbal!

Ook langs deze weg nogmaals onze hartelijke dank aan al onze fantastische vrijwilligers. Wij wensen iedereen ondanks de beperkingen hele fijne dagen en hopen jullie in 2022 in goede gezondheid weer te mogen begroeten!