Welkom bij onze club Lynn!

Welkom bij onze club Lynn!

Welkom bij onze club Lynn! 863 648 K.V. SCO

Hierbij willen wij Lynn Woudstra aan jullie voorstellen. Lynn is sinds kort lid van SCO/MOTIP DUPLI geworden. Ze korfbalt nu in de F2 en heeft als nieuw lid een mooie SCO sjaal gekregen. Welkom Lynn, we wensen je heel veel korfbal plezier toe bij SCO!!

Wil jij ook lekker gaan sporten en net als Lynn een welkomstkado ontvangen? Meld je dan ook aan als nieuw lid bij SCO. Ben je al lid van SCO en breng je een nieuw spelend jeugdlid aan, dan krijg je van ons een cadeaukaart naar keuze ter waarde van € 10,00 én je krijgt tijdelijk ook nog een echte korfbalbal! SCO heeft hiervoor 20 nieuwe ballen ter beschikking. Dit geldt voor elk spelend jeugdlid die je lid maakt van de B- t/m F-jeugd. Wil jou broer, zus, vriend(in), klasgenoot, buurjongen of buurmeisje lid worden, vul dan het aanmeldingsformulier in en zet hier ook op dat jij deze persoon lid hebt gemaakt.

Het aanmeldingsformulier vind je op onze site https://kvsco.nl/lidmaatschap/sco-lid-worden/

Voor meer informatie stuur je een E-mail bericht naar: sporten@kvsco.nl.