Samen sporten bij SCO is nog leuker

Samen sporten bij SCO is nog leuker

Samen sporten bij SCO is nog leuker 863 648 K.V. SCO

Sporten met plezier  is één van de belangrijkste voorwaarden om het sporten ook daadwerkelijk vol te houden. Onze speciale “lid maakt lid” actie helpt hierbij, omdat we onze leden belonen als ze een bekende meenemen naar onze club. Samen sporten en ervaringen delen maakt het lidmaatschap bij een sportvereniging namelijk nog leuker!

Celeste Jonker is lid van SCO en ze speelt in de F1.  Ze heeft haar broertje Milan nieuw lid gemaakt. Celeste krijgt als dank hiervoor een cadeaukaart. Milan heeft als welkomstcadeau een mooie SCO bidon gekregen, die hij gelijk kon gebruiken bij het korfballen, want Milan heeft het afgelopen weekend zijn eerste wedstrijd in de E4 al gespeeld. Welkom Milan, heel veel korfbal plezier toegewenst bij SCO!