Wie maakt onze club ijzersterk?

Wie maakt onze club ijzersterk?

Wie maakt onze club ijzersterk? 667 500 K.V. SCO

Op het parkeerterrein van het SCO sportpark De Hoolt-Tuun, Hoofdweg 211A in Oldeholtpade staat een oud-ijzer container om oude metalen in te zamelen. Heb je metalen voorwerpen die je kwijt wilt? Dit mag van alles zijn, fietsen, bedspiralen, metalen tuinmeubelen, gereedschap, witgoed, een oude fluitketel, braadpan, of wat voor metalen ook. Of heeft je buurman, buurvrouw of kennis misschien oude metalen beschikbaar, breng het dan naar ons sportpark want wij zijn er blij mee. Hiermee bespaar je zelf op evt. stortkosten en lever je voor onze club een leuke bijdrage! Je kan met de auto (en aanhanger) tot naast de container rijden. Zware items mogen naast de container gezet worden. Ben je niet in staat om het zelf te brengen, dan kan je een E-mail sturen naar ipodejo@hotmail.com. Graag in het bericht vermelden wat je kwijt wilt en waar het staat. We nemen dan contact met je op, om het op te halen. Alle kleine beetjes helpen en ook deze manier van inzamelen is een bijdrage ten behoeve van de jeugd van SCO. Bij voorbaat dank!!