Het is gebeurd. Het vlaggenschip van SCO/European Aerosols heeft de missie volbracht in Drachtstercompagnie. In een zinderende kampioenswedstrijd werd TFS/DOW/Wêz Handich 1 met maar liefst 10 – 24 van de mat geveegd. Door deze overtuigende zege is SCO 1 officieel kampioen van de hoofdklasse en keert de ploeg na de zomervakantie terug in de Ereklasse.
Eerder vanmiddag liet SCO 2 al zien wat de selectie waard is. In een spannende wedstrijd tegen TFS/DOW/Wêz Handich 2 werd een zwaarbevochten 11-13 overwinning binnengesleept. Helaas bleef de gehoopte misstap van concurrent ZKC’19 2 uit waardoor de titel voor het SCO 2 net buiten bereik bleef. De trots op de prestatie en de winst van vanmiddag is er echter niet minder om.
Nu de hoofdprijs binnen is gaat het dak er direct af. Het kampioensfeest in de Hoolt-Tuun. Selectie, supporters en leden, jullie zijn allemaal nodig om deze historische promotie te vieren. Pieter Sjoerd Bakker staat klaar om de kantine op de kop te zetten met de muzikale omlijsting.
