SCO haalt € 976,- op met Poiesz Jeugd Sponsor Actie!

SCO haalt € 976,- op met Poiesz Jeugd Sponsor Actie!

SCO haalt € 976,- op met Poiesz Jeugd Sponsor Actie! 863 648 K.V. SCO

De Poiesz Jeugd Sponsor Actie is succesvol afgerond en met trots kunnen we melden dat SCO maar liefst € 976,-  heeft opgehaald! Dit bedrag investeren we in nieuw spel- en speelmateriaal voor onze jeugd.

Om extra Jeugd Sponsor Munten te verzamelen, stonden Alien onze jeugdleden Myrthe, Sem, Ties, Florien, Daan, en Vera onlangs in de Poiesz-winkel om SCO te promoten. Als dank voor hun inzet mochten zij afgelopen zaterdag, onder begeleiding van Alien en Mariëtte naar het spectaculaire Poiesz Jeugd Sponsor Gala in het WTC EXPO in Leeuwarden. Hier ontvingen ze namens SCO een cheque met het geweldige bedrag van € 976,-. Het was een feestelijke avond met optredens van Turfy Gang en Luna Sabella.

Een groot dankjewel aan iedereen die munten in de SCO-koker heeft gegooid! Dankzij jullie steun kunnen we blijven investeren in onze jeugd. Ook een speciale dank aan Poiesz Supermarkten voor het organiseren van deze geweldige actie. Jullie betrokkenheid bij de jeugd van sportverenigingen betekent enorm veel voor ons!

#SCO #JeugdSponsorActie #PoieszSupermarkten #SteunOnzeJeugd #SamenSterk