Welkom Levy en Ilva

Welkom Levy en Ilva

Welkom Levy en Ilva 863 648 K.V. SCO

We hebben weer twee nieuwe leden mogen verwelkomen bij onze club. Levy Lantinga (links) en Ilva Lukkes (rechts) hebben de afgelopen maand gratis meegetraind en hebben ervaren hoe leuk het korfballen bij SCO is. Beide dames komen na de zomervakantie in de F-jeugd en starten in september gelijk met competitiewedstrijden. Naast de gratis proefmaand hebben ze ook allebei gratis een originele SCO supporter sjaal gekregen. Welkom Levy en Ilva, heel veel korfbal plezier toegewenst bij SCO!

Ontdek ook net als Levy en Ilva de korfbalsport! Omdat we iedereen graag kennis willen laten maken met deze fantastische gemengde sport, mag je als je je nu aanmeldt een maand lang helemaal GRATIS en vrijblijvend meetrainen! Vind je het ook echt leuk bij onze club, dan kan je daarna lid worden. Kijk op onze website voor meer informatie of meld je eenvoudig aan voor de gratis proefmaand, door een E-mail sturen naar sporten@kvsco.nl en ontdek net als Levy en Ilva hoe leuk korfbal is.