Clinic SCO A1, B1, B2, C1, C2 / ouderochtend

Clinic SCO A1, B1, B2, C1, C2 / ouderochtend

Clinic SCO A1, B1, B2, C1, C2 / ouderochtend 863 648 K.V. SCO
K.v. SCO nodigt de jeugd van SCO A1, B1, B2, C1, C2,  en hun ouders en/of verzorgers graag uit voor de clinic – ouderochtend op zondag 26 januari a.s. in de Spothal de Steense in Wolvega. Terwijl de kinderen deelnemen aan de clinic, betrekken en informeren wij de ouders graag over het reilen en zeilen van onze vereniging. Hoe is onze vereniging georganiseerd? Wat doen de commissies voor de jeugd? Waar kan ik terecht met vragen? Op welke manier worden teamindelingen gemaakt? Enkele voorbeelden van vragen waarvan de antwoorden in deze presentatie naar voren komen.
Tevens presenteren wij deze ochtend Fysio Wolvega als onze nieuwe sponsor. Tijdens deze ochtend geeft Fysio Wolvega ook een presentatie aan ouders over sport en blessures bij jeugd.
Uiteraard is er ook voldoende gelegenheid voor het stellen van vragen. We verwelkomen u graag 26 januari in de Steense. De koffie en thee staat klaar.
Programma ochtend;
10.00u: Clinic C1, C2 en B2
10.00u: Presentatie voor ouders, door SCO en Fysio Wolvega (C1, C2 en B2)

11.00u: Clinic A1 en B1
11.00u: Presentatie voor ouders, door SCO en Fysio Wolvega (A1 en B1)

SCO clinic 26 januari